Villa Temizleme Şirketleri

Cam Temizleme Hizmetleri
30 Ekim 2017
Arnavutköy Dış Cephe Temizlik Şirketleri
6 Kasım 2017

Villa Temizleme Şirketleri

Villa Temizleme Şirketleri

Villa Temizleme

Villa temizliği şirketi; villanız ne kadar büyük olursa olsun 1 günde profesyonel temizlik firmamız ve temizlik personellerimiz ile baştan sona temizliği yapılıp size teslim ediliyor. İster eşyalı, ister taşınmaya hazır villanızın tüm temizlik işlerini tarafımıza bırakabilirsiniz. Villalarda havuz, garaj, bodrum, çatı, villa camı, villa dış cephesi, mutfağı, avize ve aydınlatmalarına kadar, ahşap parkeleri ve ıslak zeminlerine, koltuk yıkama, halıfleks yıkama, zemin temizliği ve mermer cilalama, inşaat sonrası villa temizliği, saunasına kadar tüm temizlik detay inceliklerini biliyor ve ona göre uygulamalarımızı yapıyoruz.

Acil hizmet kapsamındaki, İstanbul villalarının, su baskını temizliği ve yangın sonu temizliği uygun makine ve kimyasalları ile hijyenik şekilde yapılmaktadır.

 

Villalarda çalışmamızı yaparken boyacı, elektrikçi, perdeci girmemeli ve evin odalarında yada diğer alanlarda dolaşılmamalıdır. Yukarıdan aşağıya doğru kat kat inerek villa temizliği yapılmaktadır. Taşınma sonrası da özellikle villa camları, villa zeminleri ve villa koltukları için temizlik firmasına ihtiyaç duyulacaktır. Temizliği görev edinmiş firmamız 24 saat içinde villanızda olabilmektedir. Villa cam temizliği yapmak zor olan özellikle yüksek camlarda temizlik şirketimiz mevcut sistemleri ve yükseltici platformları ile cam cephe yıkama işi yapabilmektedir.

Villaların spor odaları, otopark ve kazan dairesi bölümlerinin temizliği kadar ilaçlaması da önemlidir. Özellikle yazın sıcak havalarda haşere oluşumuna da dikkat edilmelidir.

Villanın havuz temizliği, en fazla talep edilen inşaatı yeni bitmiş villa havuzlarının kaba kir ve kalıntılardan kurtarılması ve havuz hijyenidir.

Villa temizliğinde en çok karşılaşılan problemler; temizlik firmalarını da zaman zaman yoran ve inşaat sonu villa temizliğinde en çok karşılaşılan durum sayılan villa dekorasyon ve mimari işlerinin tam bitirilmeden temizlik şirketi personellerine kayıt açtırılmasıdır. Daha da kötüsü bazı mimar ve dekorasyon firmalarının da olaya temizlik şirketleri dahil olunca işin hızlanacağı kanısıdır. Bu kural tanımayan anlayış sonucu temizlik şirketlerinin gördüğü zararlar had safhaya ulaşmıştır. Temizlik şirketlerinin maddi manevi zararlar görmesinin yanı sıra iş güvenliği ve hijyen kuralları da çiğnenmekte, personelin kendi işinden soğumasına yol açmaktadır. Bu nedenle öncelikle yapılması gereken villa tadilatı, dekorasyon gibi anlaşmaların sürelerine uygun yapılmasıdır. Temizlik şirketi, her durumda iş anlayışı ile inşaatı bitmemiş bir villa içinde kurtarıcı temizlik görevini icra etmeye çalışmamalıdır. Villalarda ve dairelerde tüm mimari işler bitip elektrikçi, parkeci, perdeci ve boyacı malzemeleri, takım sandıkları, boya kutuları, kaba kalıntılar ortamdan uzaklaştırıldıktan sonra temizlik şirketi göreve başlayabilir.

Villa temizlik şirketlerinin fiyatları ve yaptıkları temizlik işleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir