Ev Temizliği

Silenpak Ev Temizliği Şirketleri, 1996’dan beri evleriniz de, ofislerinizi de, villa ve şirketlerinizi de Ev Temizlik Hizmeti sağlamaktadır. Silenpak Ev Temizlik Şirketi personelleri, ev ve ofis temizliği yaparken, tüm hususlara dikkat etmekte, teknik aparat ve ekipmanları ile en içinden çıkılmaz durumlarda bile üstün başarı göstermektedir. Silenpak temizlik firması, yirmi yıllık geçmişimizde bu sayede geçmiş devamlı müşterilerinden oluşan büyük ve geniş bir ağa sahip olmuştur.

Silenpak Temizlik Şirketimiz sizlere hem çevre dostu temizlik malzemeleriyle temizlik yapmakta hem de yaptığı işlerde % 100 garanti vermektedir. Temizlik şirketimiz yıllardır bu sektörde olup işin en sağlıklısını ve en kalitelisini yapmaktadır. İş bilir kaliteli ve yaptığı işin hakkını veren personelleriyle ve doğa dostu ürün ve teknikleri ile sizlere yardımcı olmaktadır. Duvar temizliğinden cam temizliğine, halı temizliğinden koltuk temizliğine bütün ev temizlik işleri tarafımızca yürütülmektedir. Şirketimiz her zaman deneyiminin üstüne katmaktadır

Ev temizlik çeşitleri;

İnşaat sonrası daire temizliği, her türlü ev temizliği, villa temizliği, bina temizliği hizmetleri, İnşaat sonrası cam temizliği, boya badana sonrası cam temizliği, ev koltuğu yıkama, kanape yıkama, masa sandalyesi yıkama hizmetleri, ev halısı yerinde yıkama, ev zemin cilalama hizmeti, Periyodik ev temizlikleri, ayda bir ev temizlikleri, haftalık ev temizlikleri, çamaşır, ütü personeli gönderimi, sunum personeli gönderimi, yardımcı personel gönderimi, eşyalı ev temizliği.

Ev temizliğinde yapılan yanlışlar :

  • Çoğu zaman misafir öncesi yada acil durumlarda hızlı temizlik şirketi arayışına girip gerekli araştırmayı yapmadan ehil olmayan ellerden hizmet almak.
  • En düşük fiyatı veren (hizmette kalite ve deneyimi tam oturtamamış) ev temizlik firmalarından temizlik hizmeti almak.
  • Tozlanma artmadan periyodik şekilde hizmet alınmaması.
  • İş güvenliksiz kişi çalıştırılması
  • Malzeme seçiminin yüzeyin cinsine ve niteliğine göre yapılmaması
  • Koltukları silerek kiri içine gömmek
  • Temizlikte kullanılması sakıncalı kimyasalları sıkça kullanmak astım krizlerini tetikler.
  • Halı ve koltuklarda vakumsuz buhar uygulaması yapmak mite’ların oluşumunu hızlandırır. İyi bir ev temizlik şirketi tüm bu sorunların üzerinden gelecek ve zamanı size bırakacaktır.
 

Ev hanımlarının ve çalışan bayanlarımızın yaptığı ev temizlik işleri ne kadar güvenilir olsa da şirketimizin sahip olduğu teknolojik ekipmanlara sahip değiller. Bu yüzden her yıl yüzlerce kadın alerjik hastalıklara yakalanmaktadır. Temizlik malzemelerimiz son derece güvenilirdir. Hiçbir şekilde yan etkisi bulunmaz ve hiçbir zaman alerjik etkileri yoktur.