Dış Cephe Cam Temizliği

ş yeri  temizliği oldukça önemlidir. Bunun için saatlerce her yerin tepeden tırnağa temizlenmesi gerekir. Derinlemesine yapılan temizlik ise inanılmaz derece de zahmetli ve zaman isteyen bir iştir ve bu işlem için ekstra bir eleman almanız gerekir. Özellikle temizlik sırasında insanları en çok zorlayan ve zaman kaybettiren cam temizliği olmaktadır.

 

Bizlere 7 Gün 24 Saat Ulaşabilirsiniz ! +90 212 550 11 10

 

Bizlere 7 Gün 24 Saat Ulaşabilirsiniz ! +90 536 656 17 83

 

Hava şartları, çevrenin etkisi ile camlar haddinden fazla kirleniyor. Özellikle dış kısımları yağmur toz gibi hava şartlarından dolayı lekeler oluşarak kötü görüntüler ortaya çıkıyor. Camlarını bu şekilde kalmasını istemeyenler mecburen cam temizliği yaptırmak zorunda kalıyorlar. Özellikle çok katlı binalarda cam temizliği yapmak oldukça güç ve tehlikelidir. Camın dışındaki lekeleri amatör yolarla temizlemek hayati bakımdan çok riskli olabilir. Bunun içinde işinde profesyonel cam silen firmalar sizlere destek vermektedir. Silenpak işinde uzman kadrosu ile bir çok cam silen firmalardan farklılığı önce iş güvenliğini benimsemiştir.

 Cam Temizliğini Nasıl Yapılıyor?

            Cam temizliği temizlik firmalarının özel cam temizleme aletleri ve çalışma ekipmanları ile çok Katlı binaların geniş camlarını bile kısa zamanda temizleyebiliyor.

Cam temizliği sadece evlerde ihtiyaç duyulan bir temizlik değildir. Cam temizliği ofislerde ve her türlü iş yerlerinde ihtiyaç duyulmaktadır. Camların üzerinde yağmur rüzgâr ve çevresel faktörlerinden dolayı kir birikintileri meydana geliyor. Kısa zamanda temizlenmezse kirler katman haline geliyor ve temizliği bir hayli zorlaşıyor. Ofis camları sık sık temizlenmediği için kirleri katmanlaşıyor ve temizlemesi bir hayli zor oluyor. Hatta ilerleyen zamanlarda kalıcı lekeler meydana geliyor. Bu yüzden ofis ve iş yeri gibi camların temizliğini bir ayda yaptırılması gerekmektedir. İş yerlerinden cam temizliği yapılırken, iş verimliliği aksatılmadan kısa zamanda yapılır.

Bulunulan her türlü ortamların cam temizliği ihtiyacı olduğunda temizlik firmaları profesyonel yollar ile cam temizliğini kısa zamanda

yapıyorlar. Cam temizliği sırasında kullanılan temizlik maddeleri insan hayatı açısından tehlike taşımamaktadır. Özellikle çok katlı binalarda bayanların kendilerini riske atmasına hiç gerek bile kalmıyor. Cam Temizlik firmaları cam temizliği yapmadan önce güvenlik önlemlerini alarak kısa zamanda cam temizliğini yapıyorlar. Tek cam, çift cam fark etmeksizin her türlü camların temizliğini hayatınız riske atmadan ilgili işinde profesyonel cam temizlik şirketleri yaptırabilirsiniz.

 

Dış cephe cam temizlik şirketleri; her türlü dış cephe cam temizliği hizmeti de yapan firmamız öncelikle güvenlik tedbirlerini gözeterek hizmet vermektedir. Silenpak istanbul temizlik firması siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin bir bölümü olan dış cephe temizliğinde de kalite ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermemektedir.

Cam ihtisası kadar bu iş için kullanılan alet ve teknolojinin önemi ve firma bünyesinin bu işin kalitesini oluşturma yeterliliğinin hassasiyetle incelenmesi gerekir. Biz Silenpak İstanbul Cam Temizlik Firması olarak tüm firma ve personel belgelerini tarafınıza göndermekteyiz.

İç alan ve dış alan cam temizliği fiyatları camın kirlilik durumuna göre, personelin harcayacağı zaman, kullanılacak ekipman ve cam temizliği yaparken karşılaşacak riskin boyutuna göre farklılık gösterir. Cam temizlik şirketleri istanbul genelinde fiyat verirken yukarıda sıraladığım faktörlere göre fiyat vermektedir. temizlik fiyatını en çok etkileyen faktör temizlik esnasında kullanılan platform yükseltici vinçler ve cam yüzeyinde oluşan oksitlenmedir.

Bizlere 7 Gün 24 Saat Ulaşabilirsiniz ! +90 212 550 11 10

 

Bizlere 7 Gün 24 Saat Ulaşabilirsiniz ! +90 536 656 17 83

Silenpak Cam Temizlik Firması Hizmet Noktaları

 • Avcılar Cam Temizliği

 • Adalar Cam Temizliği

 • Bağcılar Cam Temizliği

 • Bahçelievler Cam Temizliği

 • Bakırköy Cam Temizliği

 • Bayrampaşa Cam Temizliği

 • Başakşehir Cam Temizliği

 • Beyoğlu Cam Temizliği

 • Beşiktaş Cam Temizliği

 • Eyüp Cam Temizliği

 • Fatih Cam Temizliği

 • Gaziosmanpaşa Cam Temizliği

 • Güngören Cam Temizliği

 • Kadıköy Cam Temizliği

 • Kartal Cam Temizliği

 • Küçükçekmece Cam Temizliği

 • Maltepe Cam Temizliği

 • Sancaktepe Cam Temizliği

 • Sultançiftliği Cam Temizliği

 • Sultangazi Cam Temizliği

 • Sarıyer Cam Temizliği

 • Silivri Cam Temizliği

 • Tuzla Cam Temizliği

 • Zeytinburnu Cam Temizliği

 • Ümraniye Cam Temizliği

 • Üsküdar Cam Temizliği

 • Şişli Cam Temizliği

Bizlere 7 Gün 24 Saat Ulaşabilirsiniz ! +90 212 550 11 10

 

Bizlere 7 Gün 24 Saat Ulaşabilirsiniz ! +90 536 656 17 83

 

Dış cephe temizliği oldukça uzmanlık gerektiren bir temizlik çeşididir. Dış cephe temizliği esnasında dış cephe yüzeyi mesela taş, mermer, kaplama, boya vs… birbirinden farklı olarak değerlendirilmeli ve bu yüzeylerde ki temizlik kimyasalı kendine özel olmalıdır. Kullanılan kimyasal ürünler kesinlikle Türk Standartları Enstitüsü onaylı belgesine sahip ürünler içinden seçilmelidir. Zira yanlış olacak dış cephe temizlik şekli etkin ve iyi bir çözümden çok geçici ve dış cepheye zarar vermekte olan bir hizmete dönüşür, aksine aşınmayı hızlandırır.

Yapılan incelemeler ve tecrübelerimizin de sayesinde gördük ki, dış cephe temizliği yılda minimum iki kez yapılmalı ve binamızı aşınmaya karşı korumalıyız. Uzmanlarımızca yapılan dış cephe temizliği yüzeylerin tüm hava koşullarına karşı azami ölçüde korumasını sağlayacağı gibi güzel ve estetik görünümlerini de koruyacaktır elbette. Bir diğer çok önemli husus ise, özellikle cam temizliğini yapan kişilerin iş güvenliği gibi hayati işler açışından SSK’lı olmaları gerekliliği ve müşteriye bu hususta güven vermeleridir.

Gerek güzel görünümü gerek ise faydalı kullanım şekli ile günümüzde bina dış cephesi olarak en çok tercih edilen cam yüzeylerdir. Sağladığı prestijli hava ve sergilediği estetiksel güzellik de göz doldurmakla birlikte ancak zaman geçtikçe kazandığı kirli görünümleri ile son derece olumuz ve itici bir etki bırakabilmektedir. Egzoz dumanı, yağmur izi, kar suyu, çamurlu hava yüzünden çok kötü bir hale gelen cam yüzeyler özellikle büyük şehirlerde kaçınılmaz bir sondur. Ancak firmamız bu hususta da en tecrübeli ve uzman ekipleri ile dış cam cephenizi itina ile temizleyerek yeniymiş gibi görünmesini sağlayabilmektedir. Bu sayede şirketinizin prestiji içinde bulunduğu plaza-bina ile uyum içerisinde olur ve etkilemeye devam eder.

Binanızın yükseklik çeşitlerine ve büyüklüğüne göre, en kısa süre zarfın da temizliğini yapar, daha öncesinde yapılan inceleme çalışması ile yapılacak her işi en önemli detayına kadar proje haline getiririz ve bu sayede hızlı, aksamayan bir hizmet gerçekleştiririz. Şirketimiz hem kaliteli hizmeti hem çabukluğu ile tercihiniz olduğunda özellikle dış cephe temizliği fiyatları ile de büyük rahatlık ve kolaylık sağlamaktadır.

Özellikle çok katlı binalarda ve dış cephesinde camlı alanın çok olduğu binalarda tercih edilen dış cephe temizliği gerekli güvenlik önlemlerinin alınması ile yapılmalıdır. Yüksek katlarda çalışılacağı için bu temizlik çalışmalar bireysel olarak gerçekleştirilmesi neredeyse imkansızdır. Bu nedenle konusunda uzman kişiler ile dış cephelerin temizlenmesi konusunda destek almanız önemlidir. Alınacak olan hizmette dış cephenin hangi periyotlarda temizlenmesi gerektiği konusunda da bir program ayarlanmalıdır. Özellikle büyük şehirlerde egzoz, duman, toz nedeni ile sıklıkla kirlenen dış cephelerin temizliğini sağlamak için belirli aralıklarla bu temizliğin tekrarlanması gerekmektedir. Dış cephenin düzenli olarak temizlenmesi için gerekli olan hizmeti sağlamak için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Gerekli bütün çalışmalar itina ile gerçekleştirilecektir.

Temizlik hizmetleri arasında belki de en çok uzmanlık vasfı gerektiren temizlik türü bu olsa gerek. Dış cephe temizliği hizmetinde cephe yüzeyi çeşidine göre değerlendirilip yapılmalıdır. Yani paksiding, metal ya da taş gibi birbirlerinden oldukça farklı yüzeylerin temizlik esnasında kullanılan kimyasalları da türlerine göre özeldir. Firma olarak temizlik hizmetlerimizde kullandığımız tüm kimyasallar kesinlikle TSE belgeli olan ürünlerdir.

Kimyasal temizleyicilerimizi seçerken kaliteli ve etkili olmalarına son derece dikkat ediyoruz. Ayrıca kalite olmalarını isterken uygulandığı yüzeye de herhangi bir zarar vermemesi için özen gösteriyoruz. Çünkü biliyoruz ki, yanlış zemine yanlış ürün ya da kalitesiz ürün seçtiğimizde sonucu son derece olumsuz olacak ve geçici bir hizmet sağlamış olacağız.Bu duruma neden olmamak için ve siz değerli müşterilerimizi de mağdur etmemek için ürünlerimizin etkili olmalarına ve kalıcı çözümler üretmelerine dikkat etmekteyiz.

Dış cephe temizliği hizmetimizi gerçekleştirirken yüzeyleri de korozyona karşı korumaktayız. Deneyimlerimiz doğrultusunda da şunu söyleyebiliriz ki, dış cephelerinizin temizliğini bir yıl içerisinde en az iki kez yaptırmalısınız. Böylece binanızın korozyona karşı direncini artırmış olursunuz. Bilinçli ve dikkatli yapılan temizliklerde her türlü kire ya da toza karşı maksimum direnç sağlanmış olur. Tabi var olan estetik görünüme de herhangi bir zarar verilmeden korunmalıdır.

Hizmetlerimiz içerisinde bulunan bir diğer önemli nokta da, bu temizlik hizmetini sağlarken hem sizlerin hem alanın hem de personellerimizin güvenliğini
sağlamamızdır. Yani iş güvenliği üst seviyede tutarak yaşanması muhtemel sorunları ortadan kaldırmaktayız. Böylece siz değerli müşterilerimizin de güvenini kazanmaktayız.Hem fonksiyonel kullanım özelliği hem de görünümü ile günümüz koşullarında bina cephesi olarak en sık tercih edilen yüzeyler, cam yüzeylerdir. Dış cephe temizliğinde de oldukça kolay ve pratik şekilde temizlenen yüzeyler olmaktadır.

Ayrıca sunduğu kalite ve sergilediği estetik görünüm ile göz doldurmaktadır. Fakat zaman geçtikçe edinilen yeni görüntüleri ile insanlar üzerinde oldukça itici ve olumsuz bir etki bırakırlar. Asit yağmuru, egzoz dumanı ya da rüzgâr gibi dış etkenlerin temas etmesi ile yüzey hızlı bir şekilde kirlenir ve lekelenir. Bunun sonucunda da belirli aralıklarla temizlenmesi gerekir.

 • Ataşehir Cam Temizliği Firması

  Bağcılar Cam Temizliği Firması

  Bahçelievler Cam Temizliği Firması

  Bakırköy Cam Temizliği Firması

  Başakşehir Cam Temizliği Firması

  Bayrampaşa Cam Temizliği Firması

  Beşiktaş Cam Temizliği Firması

  Beykoz Cam Temizliği Firması

  Beyoğlu Cam Temizliği Firması

  Çatalca Cam Temizliği Firması

  Çekmeköy Cam Temizliği Firması

  Esenler Cam Temizliği Firması

  Esenyurt Cam Temizliği Firması

  Etiler Cam Temizliği Firması

  Eyüp Cam Temizliği Firması

  Fatih Cam Temizliği Firması

  Gaziosmanpaşa Cam Temizliği Firması

  Güngören Cam Temizliği Firması

  Kadıköy Cam Temizliği Firması

  Kağıthane Cam Temizliği Firması

  Kartal Cam Temizliği Firması

  Maltepe Cam Temizliği Firması

  Maslak Cam Temizliği Firması

  Pendik Cam Temizliği Firması

  Sancaktepe Cam Temizliği Firması

  Sarıyer Cam Temizliği Firması

  Sultanbeyli Cam Temizliği Firması

  Sultangazi Cam Temizliği Firması

  Şile Cam Temizliği Firması

  Şişhane Cam Temizliği Firması

  Şişli Cam Temizliği Firması

  Tarabya Cam Temizliği Firması

  Ümraniye Cam Temizliği Firması

  Üsküdar Cam Temizliği Firması

  Zeytinburnu Cam Temizliği Firması